Serinin 5. ve devam filmi olan Karayip Korsanları Salazar’ın İntikamı, sonunda beyaz perdede izleyicilerle buluşacak. Gelmiş geçmiş en sevilen film serileri arasında bulunan Karayip Korsanları’nın hikayesi Walt Disney stüdyolarında yer alan bir korsan parkından esinlenerek yaratılmış.

Seri, 2003 yılında yayınlanan ilk film Karayip Korsanları Siyah İnci’nin Laneti ile büyük bir başarı ve şöhret yakalamıştır. Daha sonra Walt Disney tarafından üçleme olarak yapılması kararlaştırılmış ve bu seri tuttuktan sonra devam edilmiştir. Johnny Deep’in de kariyerindeki en büyük basamaklardan biri olan seri neredeyse kendisiyle tamamen özdeşleşmiş durumda.

Karayip Korsanları Salazar’ın İntikamı Filmi Oyuncu Kadrosu

Karayip Korsanları Salazar’ın İntikamı Filmi Oyuncu Kadrosu

Serinin 5. filmi Karayip Korsanları Salazar’ın İntikamı’nda yer alan oyuncular arasında; Johnny Deep (Captain Jack Sparrow), Javier Bardem ( Captain Salazar), Kaya Scodelario (Carina Smyth), Orlando Bloom ( Will Turner), Brenton Thwaites (Henry), Geoffrey Rush (Barbossa).

Bunun yanı sıra filmde; Golshifteh Farahani (Haifaa Meni), David Wenham (Scarfield), Stephen Graham (Scrum), Goran D. Kleut (Pirate Broom), Kevin McNally (Gibbs), Martin Klebba (Marty), Mahesh Jadu (Spanish Soldier) ve Jessica Green (Towns Woman) yer almakta.

Serinin ilk filmlerinde yer alan güzel ve yıldız oyuncu Keira Knightley (Elizabeth Swann) ise bu filmde oyuncu kadrosu arasında yer almıyor.

Karayip Korsanları Salazar’ın İntikamı Film Konusu

Karayip Korsanları Salazar’ın İntikamı Film Konusu

Talihsizliği, adrenalin dolu ve tehlikeli maceraları ile bilinen kaptanların en korkusuzu Jack Sparrow, gemisi ile yol aldığı sularda bir takım tehlike hisseder. Korkunç ve şeytani Kaptan Salazar’ın emrindeki vahşi hayalet korsanlar denizlerde bulunan tüm mürettebatları yok ederek Bermuda Şeytan Üçgeni’nden çıkmıştır.

Denizlerde geriye kalan tek korsan olan Kaptan Jack Salazar’dan kendini kurtarmak için Poseidon Asası’nı aramaya başlar. Bu konuda ona yardım edecek kişide güzel ve çekici olduğu kadar zeki olan gökbilimci Carina Smyth’tir. Ayrıca Kraliyet Donanmasından anlaşılması zor ve deli dolu bir deniz subayı olan Henry ile karşılıklı bir iş birliği yapar.

Dying Gull ile yol almaya başlayan Jack Sparrow, yine ters giden işlerini yoluna koymak ve korkunç Kaptan Salazar’dan kurtulmak için uğraş verecektir. Fakat başarılı olabilecek midir?

Karayip Korsanları Salazar’ın İntikamı Ne Zaman Vizyona Giriyor

Karayip Korsanları Salazar’ın İntikamı Ne Zaman Vizyona Giriyor

Karayip Korsanları Salazar’ın İntikamı filmi tüm Dünya ile aynı anda Türkiye’de de 26 Mayıs 2017 tarihinde vizyona giriyor. Heyecanla beklenen film, yayınlanan fragmanları ile de beklentileri boşa çıkarmayacak gibi gözüküyor.

Karayip Korsanları Salazar’ın İntikamı Fragman